Tu jeste¶: Strona główna / Punkty sieci Strefa / Bilety okresowe
Zobacz plan Warszawy z punktami sieci Strefa
Bilety okresowe
Anin
AdresDzielnicaCzynne
Żegańska 10 Anin pn-pt 10.00-18.00
Żegańska 22 c Anin pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Żegańska 1 Anin pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Bemowo
Adres Dzielnica Czynne
Powstańców Śl. / Człuchowska Bemowo pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 06.00-15.00, ndz -
Synów Pułku / Powstańców Śląsk Bemowo pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-14.00
Wrocławska/Powstańców Śląskich Bemowo pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 05.00-19.00,
so 05.00-14.00
Człuchowska 25 Bemowo pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 08.00-20.00,
so 8.00-16.00,
ndz 09.00-15.00
Człuchowska/ Raginisa Bemowo pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-20.00,
so 07.00-14.00
Górczewska / Powstańców Śląski Bemowo pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 05.00-19.00,
so 05.00-15.00,
ndz 08.00-15.00
Górczewska (TESCO) 212 226 Bemowo pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 10.00-1.00,
so 11.00-18.00,
ndz 11.00-18.00
Radiowa / Wrocławska Bemowo pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-20.00,
so 8.00-18.00
Kazubów 2 Bemowo pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-20.00,
so 9.00-15.00,
ndz 9.00-13.00
Wrocławska 13 Bemowo pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 5.30-19.30,
so 5.30-15.00
Powstańców Śląskich 1 Bemowo pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-13.00
Doroszewskiego 4a Bemowo pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-14.00
Sołtana 3 Bemowo pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00 - 19.45,
so 6.00-17.00,
ndz 9.00-15.00
Bolkowska 8 Bemowo pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-20.00,
so 9.00-14.00,
Powstańców Śląskich/ Człuchowska Bemowo pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-20.00,
so 06.00-18.00
Radiowa/Kaliskiego Bemowo pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00,
so 08.00-15.00
Lazurowa / Siemiatycka Bemowo pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 05.30-19.00,
so 06.00-16.00
Powstańców Śląskich 119 Bemowo pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-20.00,
so 07.00-14.00
Uniejowska 6 Bemowo pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 10.00-19.00
so 09.00-16.00
Wrocławska 18 8 Bemowo pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 08.00-18.00
Świętochowskiego 2/4 Bemowo pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.30-19.00
so 08.00-14.00
Konarskiego 6 Bemowo pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
so 07.00-14.00
Połczyńska/Drzeworytników Bemowo pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-18.00,
so. 07.00-17.00,
ndz -
Powstańców Śląskich/Legendy Bemowo pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 07.00-14.00
ul. Powstańców Śląskich / Sternicza Bemowo pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 08:00-18:00
soboty 08:00-14:00
Powstańsców Śląskich/Wrocławska paw. 119 Bemowo pn-pt 10.00-18.00
pn-ndz 06.00-23.00
Człuchowska/Powstańców Śląskich Bemowo pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
Wrocławska 20 Bemowo pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
Siemiatycka 15d Bemowo pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 05.30-19.00,
so 05.30-14.00
ul. Powstańców 42B Bemowo pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-19:00
soboty 08:00-14:00
Broniewskiego 54 Bemowo pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
ul. Puszczy Solskiej 2. Bemowo pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-19:00
soboty 08:00-14:00
ul. Coopera 12G 4U Bemowo pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-18:00
soboty 08:00-14:00
ul. Siodlarska 7 Bemowo pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-19:00
soboty 08:00-14:00
ul. Powstańców Śląskich 45 Bemowo pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-19:00
soboty 08:00-14:00
Białołęka
Adres Dzielnica Czynne
Śreniawitów 1A Białołęka pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 05.00-20.00,
so 06.00-18.00,
ndz 09.00-16.00
Modlińska/Familijna (kiosk) Białołęka pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 05.00-19.00,
so 06.00-16.00
Porajów (róg Świderskiej) 2a Białołęka pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 07.00-15.00,
ndz 08.00-14.00
Światowida / Ćmielowska Białołęka pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 07.00-17.00,
ndz 08.00-14.00
Światowida / Stefanika Białołęka pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 07.00-14.00,
ndz 09.00-14.00
Modlińska / Elektronowa Białołęka pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 05.30-21.00,
so 05.30-21.00,
ndz 08.00-16.00
Myśliborska / Porajów Białołęka pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 7.00-15.00,
ndz 8.00-14.00
Ćmielowska/Erazma z Zakroczymi Białołęka pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Myśliborska/ Światowida Białołęka pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 08.00-18.00
Ciołkosza 2 Białołęka pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
so 07.00-14.00
ndz 09.00-14.00
Światowida/Hanki Ordonówny Kiosk Handl. Białołęka pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
so 07.00-14.00
ndz 09.00-14.00
Światowida/Mehoffera, Białołęka pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-18.00,
so 08.00-14.00
Kołacińska 1 Białołęka pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
Kobiałka 2 Białołęka pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
ul. Ksiązkowa 9c/4b Białołęka pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 08:00-18:00
soboty 08:00-14:00
ul. Braci Wagów 22/8 A Białołęka pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-18:00
soboty 08:00-14:00
CHT Marywilska 44 /wejście 14/ paw.48 Białołęka pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-18:00
soboty 08:00-14:00
Bielany
Adres Dzielnica Czynne
Wrzeciono 48 Bielany pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Schroegera 89 Bielany pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-14.00
Marymoncka 34 Bielany pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-14.00
Podleśna 52 Bielany pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Duracza 6 Bielany pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00 -15.00,
so 6.00- 15.00
Przy Agorze róg Wrzeciono Bielany pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 06.00-15.00,
ndz 08.00-14.00
Wolumen 53 paw.43 Bielany pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-17.30,
so 06.00-14.00
Przy Agorze 2 Bielany pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 06.00-14.00
Reymonta 6 Bielany pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 06.00-15.00
Conrada 11 Bielany pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Estrady 29 Bielany pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 7.00 -21.00,
so 7.00-21.00,
ndz 9.00 - 18.00
Broniewskiego 85 Bielany pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 7.00-19.00,
so 7.00-14.00
Broniewskiego 37 Bielany pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-20.00,
so 7.00-14.00
Słowackiego St. Metro Marymont paw.1011 Bielany pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Kasprowicza/Pstrowskiego Metro Młociny Bielany pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Żeromskiego ( Urząd Bielany ) 29 Bielany pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 08.00-16.00
Kasprowicza/Wolumen Metro Wawrzyszew Bielany pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Bogusławskiego 26 Bielany pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-18:00
soboty 08:00-14:00
ul. Podleśna Bielany pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-19:00
soboty 08:00-14:00
Al.Reymonta 7 Bielany pn-pt 10.00-18.00
24 H
Gwiaździsta 29 Bielany pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.30-21.00,
so 06.30-21.00,
ndz 08.00-21.00
Gwiaździsta 27 Bielany pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.30-21.00,
so 06.30-21.00,
ndz 08.00-21.00
Kwitnąca 8 Bielany pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-20.00,
so 06.00-18.00
Schroegera 90 Bielany pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 08.00-20.00,
so 08.00-20.00,
ndz 09.30-17.00
Cegłowska/ kiosk/ 80 Bielany pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00,
so 08.00-17.00,
ndz 10.00-17.00
Estrady 142 Bielany pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 24h ,
so 24h ,
ndz 24h
Wrzeciono 2 Bielany pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 08.00-18.00
Kiosk/ J. Conrada róg P. Nerudy Bielany pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 08.00-18.00
Klaudyny 12 klatka II Bielany pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00 - 22.00,
so 7.00 - 20.00,
ndz 08.00 - 22.00
ul. Gwiaździsta 27 Bielany pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.30-19.30
so 07.00-18.00
Jana Kochanowskiego 23 Bielany pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
so 07.00-14.00
Wólczyńska 21(przystanek Aspekt Bielany pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
so 07.00-14.00
Kasprowicza/Wolumen Bielany pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so. 08.00-16.00,
ndz -
Samogłoska 15 Bielany pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
so 07.00-14.00
ndz 09.00-14.00
Podczaszyńskiego 12 Bielany pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 09.00-14.00
ul. Szegedyńska 13A Bielany pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 08:00-18:00
soboty 08:00-14:00
Broniewskiego 71 Bielany pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
Tołstoja 1 Bielany pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
Broniewskiego 55/5a Bielany pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-18.00,
so 6.00-15.00,
ndz 6.00-13.00
conrada paw 39 11/13 Bielany pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 7.00-19.00
so, 7.00-15.00,
ndz -nieczynne
Poli Gojawiczyńskiej 17 Bielany pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-18.00,
so 07.00-13.00
Perzyńskiego/Magiera Bielany pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
Conrada Bielany pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
Kasprowicza/Al.Zjednoczenia- st. Metro Stare Bielan Bielany pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
ul. Czechowa 2 Bielany pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-19:00
soboty 08:00-14:00
Wrzeciono 42 Bielany pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 06.00-15.00,
ndz -
Bogusławskiego 20 Bielany pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Czosnów
Adres Dzielnica Czynne
Warszawska 2 Czosnów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 06.00-15.00,
ndz -
Falenica
Adres Dzielnica Czynne
Zasadowa 50 Falenica pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.30-10.30,
so 06.00-20.30,
ndz 10.00-18.00
Młoda Falenica pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
Grabów/n. Pilicą
Adres Dzielnica Czynne
Kolejowa (Kasa Kolei Mazowieckic Grabów/n. Pilicą pn-pt 10.00-18.00
pn-ndz 04.30-16.00
Grodzisk Mazowiecki
Adres Dzielnica Czynne
1-go Maja kasa 802 4 Grodzisk Mazowiecki pn-pt 10.00-18.00
24H
1 Maja 4 Grodzisk Mazowiecki pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-18.00
Halinów
Adres Dzielnica Czynne
Bema Halinów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Bema 86 paw. E Halinów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
Jabłonna
Adres Dzielnica Czynne
Przy lesie 7B Jabłonna pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
Kiełpin
Adres Dzielnica Czynne
Warszawska 408 Kiełpin pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-18.00
so 07.00-14.00
Kobyłka
Adres Dzielnica Czynne
PKP Kobyłka Kobyłka pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 04.50-18.50,
so - ndz 05.30-17.50
Komorów
Adres Dzielnica Czynne
ul. Komorów stacja WKD Komorów pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-19:00
soboty 08:00-14:00
Konstancin-Jeziorna
Adres Dzielnica Czynne
Mirkowska 58A kiosk Konstancin-Jeziorna pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 5.30-18.00,
so 5.30-13.00
Przesmyckiego 21 Konstancin-Jeziorna pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-18.00,
so 07.00-15.00
Laski
Adres Dzielnica Czynne
3-go Maja 45a Laski pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Legionowo
Adres Dzielnica Czynne
Kościuszki 12 Legionowo pn-pt 10.00-18.00
24H
Sowińskiego (pętla autobusowa) Legionowo pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00,
ndz 8.00-14.00
Kościuszki PKP Legionowo pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Krakowska 1 Legionowo pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 06.00-15.00, ndz -
Zegrzyńska 81A Legionowo pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-18.00,
so 06.00-13.00
Husarska 1 Legionowo pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 06.00-14.00
Zwycięstwa przy bl 407 Legionowo pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 06.00-15.00
Zegrzyńska 21 paw.3A Legionowo pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 08.00-18.00
Leśna 4 Legionowo pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
so 07.00-14.00
ndz 09.00-14.00
PIŁSUDSKIEGO/WYSOCKIEGO Legionowo pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
Łochów
Adres Dzielnica Czynne
Stacja PKP Chrzęsne Łochów pn-pt 10.00-18.00
pn-ndz 05.00.- 18.00
Łomianki
Adres Dzielnica Czynne
Warszawska 25 Łomianki pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 08.00-18.00
Rolnicza 192 Łomianki pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-18.00
Warszawska 107 Łomianki pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 09.00-19.00,
so 09.00-16.00
Jedności Robotniczej 27 Łomianki pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-21.00,
so 7.00-16.00, ndz 8.00-14.00
ul. Warszawska 176 Łomianki pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00
so 07.00-14.00
Warszawska 136 Łomianki pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
so 07.00-14.00
Warszawska 105 A Łomianki pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
so 07.00-14.00
Marki
Adres Dzielnica Czynne
J.Piłsudskiego 142 Marki pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Mieszka I 13 Marki pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-20.00,
so 06.00-20.00,
ndz 09.00-14.00
Pomnikowa 2 Marki pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 08.00-18.00
Piłsudskiego 115D Marki pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 08.00-18.00
gen. J. Zajaczka 7A Marki pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 08.00-18.00
Michalin
Adres Dzielnica Czynne
Stacja PKP Michalin pn-pt 10.00-18.00
pn-ndz 06.15-17.40
Michałowice
Adres Dzielnica Czynne
Jesionowa budynek na stacji WKD Michałowice pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00 - 18.00,
so 06.00 - 15.00,
ndz -
Milanówek
Adres Dzielnica Czynne
Peron PKP Milanówek pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 04.40-19.00,
so 07.00-13.00,
ndz 07.00-13.00
Mokotów
Adres Dzielnica Czynne
Stacja Warszawa Służewiec Mokotów pn-pt 10.00-18.00
24H
Bonifacego / Jałtańska Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Dąbrowskiego/Wołoska 18 Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Puławska 1 Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Rakowiecka 2 Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-19.00
Al. Niepodległości 208 GUS Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Metro Natolin PN Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Gagarina / Iwicka Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Puławska 230 Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Al. Lotników / Modzelewskiego Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Czerniakowska 161 Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Miączyńska 56 Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.30-19.00,
so 7.00-14.00
Metro Służew Paw. 112. Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-21.00,
so 07.00-19.00,
ndz 08.00-17.00
Al. Niepodległości /Dąbrows 127 Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 8.00-20.00,
so 8.00-14.00
Wałbrzyska / Rolna Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 06.00-15.00
Sobieskiego/Gierymskiego Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-.20.00,
so 08.00-16.00
Bukietowa / Woronicza Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 06.00-15.00
Chełmska 34 / Cybulskiego (PIL Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 06.00-15.00
Wołoska / Odyńca (bazarek) Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 06.00-15.00
Belwederska / Turecka Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 06.00-15.00
Al. Niepodległości (parking) 235 Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Al. Niepodległości 162 (SGH) Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 7.30-19.00,
so 7.30-17.00,
ndz 7.30-15.00
Mozarta 3 Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Puławska 63 Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00,
ndz 8.00-14.00
Sobieskiego / Bonifacego Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 7.00-16.00
Wołoska 137 Szpital Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 7.00-18.00,
so 8.00-15.00,
ndz 11.00-15.00
Al. Niepodległości 43 Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00,
ndz 10.00-15.00
Czerniakowska 48 Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 5.00-19.00
so 5.00-15.00
Gotarda 16 Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 06.00-15.00,
ndz 08.00-14.00
Sobieskiego Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Sarmacka 5 Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 06.00-15.00,
ndz -
Dobra 56/66 (BUW) Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 06.00-15.00,
ndz -
Dąbrowskiego/Łowicka Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Puławska 44 Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Madalińskiego Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Czerniakowska/Nowosielecka Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Dąbrowskiego/Niepodległości Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Puławska 134 Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 06.00-15.00,
ndz -
Chełmska 13/17 Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-18.00,
so 6.00-14.00
Rzeczypospolita 5 (Szpital ) Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Czerniakowska 99/Gagarina Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
ul. Sobieskiego 60 Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-18:00
soboty 08:00-14:00
Al.Lotników Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-18.00,
so 6.00-15.00
Al.Niepodległości(Polskie Radio) 77 85 Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 06.00-15.00,
ndz -
ul. Świetego Wincentego 64 Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-18:00
soboty 08:00-14:00
Puławska 89 Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-19:00 soboty 08:00-14:00
Al.Wilanowska 10 Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-18:00
soboty 08:00-14:00
Puławska /Narbuta Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 08.00-18.00
ul. Piekna /Mokotowska 7 9 Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 08:00-18:00
soboty 08:00-14:00
Puławska 145 pętla bus Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 06.00-15.00,
ndz -
Postępu 3 Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 7.00-17.00
Al. Niepodległości 140 Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-18:00
soboty 08:00-14:00
Rzymowskiego 30 Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 08.30-18.30,
so 09.00-14.00
Korsykańska 7 Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 05.30-19.00,
so 05.30-15.00,
ndz 09.00-14.00
Nicejska 2 Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-18.00,
so 07.00-13.00
Egejska 7 Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 06.00-15.00,
ndz 06.00-15.00
Wołoska 137 Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 07.00-13.00
Czerniakowska 42 Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 09.00-19.00,
so 09.00-15.00,
ndz 10.00-14.00
Lentza /Agencja PKO/ 35 Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 10.00-19.00,
so 10.00-14.00
Naruszewicza 50 A Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00,
so 07.00-15.00,
ndz 10.00-14.00
AL. Niepodległości / Odyńca Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00 ,
so 06.00-14.00 ,
ndz
Belwederska 19 Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-20.00,
so 08.00-16.00,
ndz 09.00-17.00
Stępińska 19/25 Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 08.00-18.00
Rakowiecka 26 28 Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 08.00-18.00
Sobieskiego /kiosk/ 70B Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 08.00-18.00
Powsińska 68 Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 07.00-15.00
Al. Niepodległości 162 Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 06.00-19.00,
ndz 06.00-14.00
Al.Lotników 1 (kiosk) Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-20.00
so 07.00-15.00
ndz 09.00-18.00
Metro Służew (Juice Bar) Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
so 07.00-14.00
Wynalazek /Marynarska 3 Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
so 07.00-14.00 ndz 09.00-14.00
Bagatela 10 Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
so 07.00-14.00
ndz 09.00-14.00
Dolna 21 Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
so 07.00-14.00
ndz 09.00-14.00
Bełska 4 Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
so 07.00-14.00
Bruna 34 Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
so 07.00-14.00
ndz 09.00-14.00
Puławska 130 Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-22.00,
so 07.00-22.00,
ndz 07.00-21.00
Wołoska 141 A Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.30-22.00,
so 14.00-22.00,
ndz 14.00-22.00
ul. Nehru/Czerniakowska Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-19:00
soboty 08:00-14:00
ul. Odyńca 73 Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 08:00-18:00
soboty 08:00-14:00
ul. Czerniakowska (kiosk) 2/4 Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-19:00
soboty 08:00-14:00
Al. Lotników/Modzelewskiego Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-19:00
soboty 08:00-14:00
Puławska 30 Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
Sobieskiego 97a Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
Wrocławska /powstańców śląskich paw.503 Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
Domaniewska 39a Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
Batorego 5 MSWiA Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
Czerska 8/10 Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 8.00-19.00 (w okresie wakacyjnym do 17.30);
so, ndz - nieczynne
Sonaty 6 Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 7.00-19.00,
so 7.00-14.00,
ndz -nieczynne
salonik kolp. na metro wilanowsk Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-21.00,
so 6.00-18.00,
ndz 9.00-17.00
ul. Sobieskiego/Czarnomorska Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 08:00-18:00
soboty 08:00-14:00
Wałbrzyska 19 Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 09.00-20.00,
so. 09.00-20.00,
ndz 10.00-16.00
Niepodłegłości 121/123 Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
Powsińska/Goraszewska Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 06.00-15.00, ndz -
Rakowiecka/Puławska Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 06.00-15.00, ndz -
Al.Niepodległosci 218 Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-19:00
soboty 08:00-14:00
Rakowiecka 4 Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
ul. Bazyliańska 1 Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-18:00
soboty 08:00-14:00
Puławska/Madalińskiego Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Al.Wilanowska /Rzymowskiego 371 Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
ul. Obrzeźna 3 Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-19:00
soboty 08:00-14:00
Chełmska 50 Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
ul. Dąbrowskiego 27 Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-18:00
soboty 08:00-14:00
ul. Franciszkańska 12 Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-18:00
soboty 08:00-14:00
ul. Rakowiecka 26 28 Mokotów pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-19:00
soboty 08:00-15:00
Ochota
Adres Dzielnica Czynne
Stacja Ochota Al. Jerozolimskie 58 Ochota pn-pt 10.00-18.00
24H
Sękocińska 14 Ochota pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-14.00
ul. Słupecka 2 Ochota pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-18:00
soboty 08:00-14:00
Akademicka 5 Ochota pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Żwirki i Wigury 1 PRZYLOTY Ochota pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 5.30-22.00,
so 5.30-22.00,
ndz 5.30-22.00
Żwirki i Wigury 1 ODLOTY Ochota pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 5.30-22.30,
so 5.30-22.30
Klaudyny 26 a Ochota pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 7.00-19.00
Żwirki i Wigury/ Trojdena Ochota pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Al. Krakowska przy pętli ZTM Ochota pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 5.30-19.00,
so 5.30-15.00
Grójecka 122 Ochota pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 08.00-22.00,
so 08.00-22.00,
ndz 08.00-22.00
Metro Racławicka Ochota pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00,
so 09.00-14.00,
ndz 10.00-14.00
Grójecka 81/87 Ochota pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-21.00,
so 06.00-21.00,
ndz 07.00-21.00
Baleya 9 Ochota pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-20.00,
so 7.00-16.00,
ndz 9.00-14.00
Pruszkowska 5 Ochota pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.30-19.00,
so 06.30-13.00
Bitwy Warszawskiej 1920r / Gró Ochota pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-20.00,
so 8.00-17.00
Częstochowska Ochota pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Grójecka 26 (salon) Ochota pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00,
so 08.00-15.00
Al.Jerozolimskie/Pl.Starynkiew Ochota pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Grójecka 79 Ochota pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Al. Jerozolimskie (PKP Ochota) Ochota pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 5.00-18.00,
so 5.00-15.00
Grójecka / Barska Ochota pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Grójecka 111 Ochota pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Banacha 1a Ochota pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 09.00-16.00
Grójecka 68 Ochota pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-19:00
soboty 08:00-14:00
ul. Bohaterów Warszawy 12 Ochota pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-18:00
soboty 08:00-14:00
Sierpińskiego 2 Ochota pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
ul. Grójecka 1390 Ochota pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-18:00
soboty 08:00-14:00
Al.Jerozolimskie 144 (Dw. Zach ) Ochota pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 08.00-18.00
ul. Grójecka/Borotyńskiego Ochota pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-18:00
soboty 08:00-14:00
Grójecka 78 sklep nr. 37 Ochota pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00,
so 08.00-19.00
Grójecka 108 sklep nr.21 Ochota pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00,
so 09.00-14.00,
ndz 10.00-14.00
Filtrowa 54 58 Ochota pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 07.00-14.00
Żwirki i Wigury/ Racławicka Ochota pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-20.00,
so 06.00-18.00
Tunelowa przy Dw.Zach Ochota pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-20.00,
so 06.00-18.00
Żwirki i Wigury 43 A Ochota pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-20.00,
so 08.00-18.00,
ndz 08.00-13.00
ul. Pasteura 1/ Wawelska Ochota pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-18.00,
so 08.00-14.00
Geodetów/Dickensa Ochota pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 08.00-18.30,
so 08.00-13.00
Majewskiego 14 Ochota pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 06.00-14.00
Grójecka/ Dicensa Ochota pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 08.00-18.30,
so 08.00-13.00
Dw. Zachodni przy peronie I Ochota pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00,
so 07.00-19.00,
ndz 07.00-19.00
Al. Jerozolimskie 144 Ochota pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 07.00-15.00,
ndz brak
Szczęśliwicka/Sokołowskiego Ochota pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 08.00-18.00
1 Sierpnia 31 Ochota pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
so 07.00-14.00
ndz 09.00-14.00
ul. Mikołaja Reja 2 Ochota pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-19:00 soboty 08:00-14:00
ŻWIRKI I WIGURY 1 Ochota pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
Hynka 3 Ochota pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
ul. Grójecka 81/87 Ochota pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-19:00
soboty 08:00-14:00
Opaczewska/Białobrzeska Ochota pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 06.00-15.00,
ndz -
Kopińska 2/4 Ochota pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Asnyka 6 Ochota pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
Grójecka 18 Ochota pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 06.00-15.00,
ndz -
Hynka/Al. Krakowska Ochota pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
ul. Grójecka 130/Bitwy Warszawskiej Ochota pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 08:00-18:00
soboty 08:00-14:00
ul. Częstochowska 16/18 Ochota pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-19:00
soboty 08:00-14:00
Al..Jerozolimskie 136 Ochota pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
ul. Niemcewicza Ochota pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-18:00
soboty 08:00-14:00
Raszyńska 58 Ochota pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Grójecka 93 Ochota pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
Otwock
Adres Dzielnica Czynne
Orla 1 Kasa 802 Otwock pn-pt 10.00-18.00
24H
Karczewska 27B Otwock pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Ożarów Mazowiecki
Adres Dzielnica Czynne
Stacja Ożarów Mazowiecki Ożarów Mazowiecki pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 05.00-19.00,
so 05.00-19.00,
ndz 05.00-19.00
Poznańska 175 Ożarów Mazowiecki pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 7.00-19.00,
so 7.00-16.00,
ndz 9.00-14.00
Poznańska 175 A Ożarów Mazowiecki pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
so 07.00-14.00
ndz 09.00-14.00
Poznańska 129 133 Ożarów Mazowiecki pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
Piaseczno
Adres Dzielnica Czynne
Dworcowa 9 Piaseczno pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 05.30-21.30,
so 05.30-21.30,
ndz 05.30-21.30
Kosciuszki 42 Piaseczno pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-20.00,
so 08.00-16.00
Szkolna 16 sklep Piaseczno pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00,
so 07.00-15.00
Jana Olbrachta 23 Piaseczno pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-20.00,
so 08.00-13.00
Szkolna 18 Piaseczno pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 08.00-18.00
Piastów
Adres Dzielnica Czynne
Stacja Piastów Piastów pn-pt 10.00-18.00
24H
Sowińskiego 50 Piastów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 05.00-20.00 ,
so 05.00-20.00,
ndz 08.00-18.00
Wysockiego 3 4 Piastów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.30-19.00,
so 09.00-14.00
Dworcowa 1 kiosk Piastów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 06.00-15.00
Sowińskiego 48 kiosk Piastów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.30-20.00,
so 06.30.20.00,
ndz 08.00-13.00
Dworcowa stacja PKP Piastów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 09.00-19.00,
so 09.00-15.00,
ndz 10.00-14.00
Harcerska 8 Piastów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 05.00-18.30,
so 05.00-14.00
ul. Dworcowa 1 Piastów pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-19:00
soboty 08:00-14:00
Płochocin
Adres Dzielnica Czynne
Dworcowa PKP 2 Płochocin pn-pt 10.00-18.00
pn-ndz 06.15-17.15
Praga - Południe
Adres Dzielnica Czynne
Zamieniecka 90 160 Praga - Południe pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 08.00-18.00
Bora Komorowskiego 7f Praga - Południe pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
Patriotów 253 Praga - Południe pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
Stacja Warszawa Międzylesie Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 05.45-19.45,
so 05.45-19.45,
ndz 05.45-19.45
Francuska/Zwyciezców Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Mikołajczyka 12 Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Pętla Gocławek/Grochowska 1 Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Rondo Waszyngtona 1 Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Ostrobramska/Międzyborska Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Abrahama 12 Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 7.00-19.00,
so 7.00-15.00
Bliska / Grochowska Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Fieldorfa / Bora Komorowskiego Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 06.00-15.00,
ndz -
St. Zjednoczonych/Grenadjerów Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 05.00-19.00,
so 06.00-16.00,
ndz 09.00-15.00
Międzynarodowa 62 Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-22.00,
so 06.00-22.00,
ndz 09.00-22.00
Abrahama / Fieldorfa Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-22.00,
so 06.00-22.00
Umińskiego Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-20.00,
so 07.00-17.00,
ndz 09.00-17.00
Grochowska / Witolińska Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 05.30-19.00,
so 05.30-17.00,
ndz 10.00-15.00
Francuska / Obrońców Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 06.00-15.00
Ostrobramska 75a Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Zamieniecka 92 Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Al. St.Zjednoczonych / Saska Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 06.00-15.00
Targowa / Skaryszewska Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 06.00-15.00
Terespolska 4/Grochowska Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Ostrzycka 1/3 Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 7.00-19.00,
so 7.00-14.00,
ndz 9.00-14.00
Francuska 47/49 Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 7.00-19.00,
so 8.00-14.00,
ndz 8.00-17.00
Niekłańska 33 paw. 16 Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 8.00-19.00,
so 8.00-14.00
Łukowska / Tarnowiecka Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-18.00,
so 7.00-13.00
Tarnowiecka 2 Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 7.00-13.00,
ndz 9.00-13.00
Umińskiego/Bora Komorowskiego Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 9.00-19.00,
so 10.00-15.00
Chełmżyńska/Marsa Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-22.00
Trakt Lubelski 414 Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-21.00,
so 07.00-17.00
Szaserów /Garwolińska 124 Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 06.00-15.00,
ndz -
Waszyngtona 37A Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-19:00
soboty 08:00-14:00
Dwernickiego 18 Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 06.00-15.00, ndz -
Grochowska Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Wspólna Droga 23 Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 06.00-14.00
Grochowska 207 Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-20.00
so 07.00-16.00
ndz 08.00-16.00
Grochowska 174 176 Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-20.00,
so 07.00-14.00
Grochowska 328 Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-18.00,
so 07.00-15.00
Grochowska 207 sklep nr 1 Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-20.00,
so 08.00-16.00,
ndz 09.00-16.00
Chełmżyńska 41 sklep nr 26 Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-21.00,
so 06.00-19.00,
ndz 09.00-18.00
Grochowska 172 Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00,
so 07.00-15.00
ul. Szaserów, Szpital MON01 /przstanek/ Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 08.00-19.00,
so 08.00-13.00
Międzynarodowa 68 A Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 07.00-15.00
Międzyborska 117 Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 09.00-21.00,
so 09.00-21.00,
ndz 09.00-21.00
Brazylijska 9 1 Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-18.00,
so 07.00-13.00
Paryska 7 Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 07.00-15.00
Motorowa 5 /kiosk/ Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-18.00,
so 07.00-13.00
Grochowska 248 Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-20.00,
so 07.00-19.00
1-go Praskiego Pułku 3 Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 08.00-18.00
Patriotów 110 Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 08.00-18.00
Dwernickiego/Mycielskiego (kiosk) Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 08.00-18.00
ul. Zamieniecka 78 Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-19:00
soboty 08:00-14:00
Cyrklowa 4 Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
so 07.00-14.00
ndz 09.00-14.00
Bora Komorowskiego 37 203 Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pn-pt
07.00-20.00
so 08.00-15.00
Bora Komorowskiego/Abrahama Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 08.00-24.00
so 08.00-24.00
ndz 08.00-24.00
Witoszyńskiego 3 Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
so 07.00-14.00
ndz 09.00-14.00
Al. Waszyngtona 104 Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
so 07.00-14.00
ndz 09.00-14.00
Witolińska 7 Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-17.00,
so. 07.00-14.00,
ndz 07.00-14.00
Łukowska /kiosk/ 46 Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-18.00,
so. -,
ndz -
Chlopickiego/.Kordeckiego Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
so 07.00-14.00
Kobielska 64 Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 09.00-19.00,
so. 09.00-16.00,
ndz -
Szaserów 124 sklep nr. 22 Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06-21,
so 07-17,
ndz 08-15
Grochowska 252 Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
s
Saska 61 Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-20.00,
so 06.00-16.00,
ndz 12.00-20.00
ul. Międzynarodowa róg Al. Waszy Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 05.30-19.00,
so 05.30-16.00,
ndz 09.00-16.00
ul. Podskarbińska 25 Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 08:00-18:00
soboty 08:00-14:00
ul. Lubelska 32 Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-19:00
soboty 08:00-14:00
Igańska 30 Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
Wspólna Droga 22 Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
ul.Awionetki RWD 1 Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pn-so 06.00-19.00
Samolotowa 2 Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-20.00,
so 7.00-16.00,
ndz -nieczynne
Korkowa 119/123 Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00,
so 07.00-14.00
ul. Grochowska 207 Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 08:00-18:00
soboty 08:00-14:00
ul.Wiatraczna 13 Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-18:00
soboty 08:00-14:00
ul. Grochowska 91 Praga Południe pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-18:00
soboty 08:00-14:00
Praga Północ
Adres Dzielnica Czynne
Stacja Warszawa Wschodnia Praga Północ pn-pt 10.00-18.00
24H
Białostocka 5A Praga Północ pn-pt 10.00-18.00
24H
Pl. Hallera 8/10 Praga Północ pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 06.00-15.00, ndz -
Targowa 52 Praga Północ pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 06.00-15.00
Targowa 15 Praga Północ pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
11 Listopada 36/38 Praga Północ pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-16.00
Kawęczyńska 53 Praga Północ pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 5.00-17.30,
so 7.00-15.00
Al.Solidarności (szpital Praski) Praga Północ pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 06.00-15.00,
ndz -
Rondo Starzyńskiego przyst. ZTM Praga Północ pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Pl.Hallera 4 Praga Północ pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 08:00-18:00
soboty 08:00-14:00
ul. Targowa 22 Praga Północ pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-18:00
soboty 08:00-14:00
Dąbrowszczaków 2 44 Praga Północ pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 05.50-19.30,
so 06.00-17.00,
ndz 08.00-17.00
11 Listopada 36/38 62 Praga Północ pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-22.00,
so 07.00-20.00,
ndz 08.00-18.00
Dąbrowszczaków 5 A Praga Północ pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
so 07.00-14.00
Szwedzka 33 Praga Północ pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
so 07.00-14.00
Grochowska 274 Udz.Dziel. Praga Północ pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 08.00-18.00
Targowa 23 Praga Północ pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 08.00-18.00
Ząbkowska 30 123 Praga Północ pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 07.00-13.00
Kawęczyńska 41 Praga Północ pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 08.00-18.00
Wileńska 43 Praga Północ pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 08.00-18.00
Starzyńskiego 23 skep nr. 56 Praga Północ pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06-21,
so 06-17, ndz -
Łodygowa 62 Praga Północ pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 08.00-19.00,
so 08.00-13.00
ul. Starzyńskiego 10 Praga Północ pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-19:00
soboty 08:00-14:00
ul. Floriańska 14 Praga Północ pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-19:00
soboty 08:00-14:00
ul. Starzyńskiego/sklep Deli.z pasją 10/IV Praga Północ pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 08:00-18:00
soboty 08:00-14:00
Inżynierska 11 Praga Północ pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
ul. Plac Szwedzki 5 Praga Północ pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-19:00
soboty 08:00-14:00
Pruszków
Adres Dzielnica Czynne
Stacja Pruszków Pruszków pn-pt 10.00-18.00
24H
Sienkiewicza Peron PKP Pruszków pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 05.00-18.00,
so 05.00-17.00,
ndz 07.00-13.00
Sienkiewicza 2 Pruszków pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 05.00-19.00,
so 06.00-16.00
Radość
Adres Dzielnica Czynne
Izbicka 4 Radość pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
Radzymin
Adres Dzielnica Czynne
Kościuszki/3-Maja Radzymin pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
Rembertów
Adres Dzielnica Czynne
Stacja Warszawa Rembertów Rembertów pn-pt 10.00-18.00
24H
Al. Chruściela (pętla autobuso 103 Rembertów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 06.00-15.00
Grawerska 5 Rembertów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 7.00-16.00,
ndz 10.00-14.00
Czerwonych Beretów 11 D Rembertów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 06.00-15.00
Komandosów / sklep nr 30 33 Rembertów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 08.00-18.00
Chruściela 25 Rembertów pn-pt 10.00-18.00
Czwartaków 79 Rembertów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-21.00,
so 06.00-21.00,
ndz 06.00-21.00
Al. Gen. Antoniego Chruściela 52 Rembertów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
ul. Komandosów 36 Rembertów pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 08:00-18:00
soboty 08:00-14:00
ul. Gen,Chruściela 104 Rembertów pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-19:00
soboty 08:00-14:00
Stara Miłosna
Adres Dzielnica Czynne
Trakt Brzeski 50 A Stara Miłosna pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 08.00-18.00,
so. -, ndz -
Sulejówek
Adres Dzielnica Czynne
Stacja Sulejówek Miłosna Sulejówek pn-pt 10.00-18.00
24H
ul.Dworcowa kasa 801 Sulejówek pn-pt 10.00-18.00
24H
3 Maja 24 Sulejówek pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-20.00,
so 06.30-19.00
Dworcowa 42 Sulejówek pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
Kombatantów Sulejówek pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00 - 19.00,
so 07.00 - 14.00
Śródmieście
Adres Dzielnica Czynne
ul. Bednarska 20 Śródmiescie pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-18:00 soboty 08:00-14:00
Al.Jerozolimskie / Emilii Plater paw 84 Śródmiescie pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-19:00
soboty 08:00-14:00
Al.Jerozolimskie przedPl.Zawiszy Śródmiescie pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-18:00
soboty 08:00-14:00
Tunelowa 2 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
24H
Stacja Warszawa Śródmieście Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
24H
st. Warszawa śródmieście kasa 801 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
24H
st. Warszawa Powiśle Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
24H
Długa 1 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00,
so. -, ndz -
Al. Ujazdowskie 45 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 08:00-18:00
soboty 08:00-14:00
Al. Jerozolimskie 28/32 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 06.00-15.00,
ndz -
E. Plater 47 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Al. Niepodległości / Koszykowa Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Miodowa 23 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Jana Pawła II 29 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 8.00-19.00,
so 8.00-14.00
Chopina 7 / Mokotowska Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-18.00,
so 6.00-14.00
Dobra 56/66 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-17.00
ul. Grzybowska 16 22 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-19:00
soboty 08:00-14:00
Piękna 28 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-14.00
Marszałkowska / Nowogrodzka Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-14.00
Szkolna / Kusocińskiego Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Krakowskie Przedmieście - UW 28 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 7.00-17.00
Wiejska 12 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Noakowskiego 10 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 06.00-15.00,
ndz -
Pl. Trzech Krzyży Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-21.00,
so 6.00-15.00
Dworzec Centralny Paw. 118 Galeria Płn Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 10.00-19.00,
sobota 9.00-17.00,
niedziela 10.00-15.00
E.Plater / Al.Jerozolimskie Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 7.00-19.00,
so 7.00-18.00,
ndz 8.00-17.00
COK Świętokrzyska Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 8.00-18.00,
so 8.00-13.00
Sobieskiego 111 113 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 06.00-13.00
Puławska 15 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.30-18.00
Jana Pawła II Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.30-17.30
Chmielna 130 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-20.00,
so 07.00-15.00
Al. Jerozolimskie 3 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
24 h
Złota 59 CH Złote Tarasy Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-so 9.00-22.00 ,
ndz 9.00-21.00
Śniegockiej 9 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Al. Wyzwolenia 6 (pod filarami Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-18.00,
so 6.00-15.00
Plac Konstytucji / Śniadeckich Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 06.00-15.00
Mokotowska 71 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 8.00-20.00,
so. 8.00-14.00,
ndz -
Pl. Politechniki 1 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-19:00
soboty 08:00-14:00
Al. Niepodległości/Al. Armii L Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-20.00,
so 7.00-15.00
Traugutta 5a Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 7.00-19.00
Pl. Defilad 1 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 7.00-21.00,
so 8.00-16.00
Nowowiejska 5 / Waryńskiego Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Al. Jerozolimskie / Bracka 7 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 7.00-15.00
Pl. Bankowy 2 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 7.30-17.00
ul Jasna 2/4 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.30-15.00
ul. Marszałkowska 80 / Wspólna Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-19:00
soboty 08:00-14:00
niedziela 08:00-14:00
Nowy Świat 6/12 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 7.00-16.00
Nowy Świat / Świętokrzyska Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00- 20.00,
so 7.00-20.00,
ndz 7.00-20.00
Nowogrodzka 27 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00,
so 08.00-14.00
Al.Jerozolimskie/Jana Pawła II paw. 122 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 8.00-19.00,
so 8.00-19.00,
ndz 8.00-19.00
Ordynacka 13 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00,
so 07.00-13.00
Emilii Plater 55 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
24H.
Jana Pawła II 28 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 08.00-18.00
ul. Dobra 56/66 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 08:00-18:00
soboty 08:00-14:00
P.Bankowy 1 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Marszałkowska 1 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Andresa 37 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Pl. Bankowy (błękitny wieżowiec) 2 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Al.Jerozolimskie 50 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Jana Pawła II 38 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Krucza/Nowogrodzka Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Marszałkowska SEZAM Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Karmelicka 19 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Wilcza 26 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Al. Jana Pawła II/Świętokrzysk Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-18:00 soboty 08:00-14:00
Marszałkowska 101 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-19:00
soboty 08:00-14:00
al. Jerozolimskie 47 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Marszałkowska 66 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Al.Solidarności przy Z.O.O Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Twarda 66 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00,
so 07.00-14.00
Polna 45 sklep nr. 45 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00,
so 08.00-19.00
Jasna 7 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-18.00,
so 06.00-15.00
Pl.Grzybowski 10 1 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-21.00,
so 07.00-14.00
Wspólna 30 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 08.00-16.00
Karmelicka 21 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.30-21.00,
so 06.30-21.00,
ndz 09.00-17.00
Al. Jerozolimskie/ Chałubińkieg 59 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 07.00-19.00
Senatorska agencja finansowa Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 08.30-17.00
Solec 81 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-18.00,
so 07.00-14.00
Twarda 54 kiosk Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.0019.00,
so 06.00-14.00
Marszałkowska/Złota Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-20.00,
so 06.00-20.00
Nowolipie 31 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 06.00-14.00
Freta 30/32 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 06.00-15.00,
ndz 10.00-15.00
Graniczna 4 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00,
so 08.00-14.00
Szucha 23 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 08.00-15.00
Al. Ujazdowskie 11 033 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.30-15.30
Al. Solidarności 127 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 08.00-16.00
Mysia 2 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-16.00
Al. Jana Pawła II/Chmielna Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-21.00,
so 6.00-21.00,
ndz 6.00-21.00
AL. Niepodległości / Nowowiejska Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.30-19.30 ,
so 09.00-15.00
Rozbrat (kiosk) 8 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 08.00-18.00
Rozbrat 28 30 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 08.00-18.00
Marszałkowska 126 134 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 08.00-18.00
Nowowiejska 27 szpital Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 08.00-18.00
Konstańcińska 2 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 08.00-18.00
Pl. Politechniki 1 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 08.00-18.00
Al. Jerozolimskie /Jana Pawła II paw. 31 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 08.00-18.00
Grzybowska 6 10 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-18.00
Chłodna 22 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-18.00
Al. Jerozolimskie 54 50 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00 - 21.00,
so 06.00 - 15.00,
ndz -
Marszałkowska 82 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
so 07.00-14.00
Pl. Bankowy 3/5 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-18:00
soboty 08:00-14:00
ul. Górnośląska 3 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-18:00
soboty 08:00-14:00
ul. Nowowiejska 10 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 08:00-18:00
soboty 08:00-14:00
ul. Niepodległości 121/123 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 08:00-18:00
soboty 08:00-14:00
ul. Czerniakowska 32 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-19:00
soboty 08:00-14:00
ul. Nowowiejska 6 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-19:00
soboty 08:00-14:00
ul. Polna 13/21 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-19:00
soboty 08:00-14:00
Jana Pawła II 250 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
Krakowskie Przedmieście 5 7 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
Krakowskie Przedmieście 27 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
Krakowskie Przedmieście 11 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
Krakowskie Przedmieście 28 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
Krakowskie Przedmieście 59 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
metro imielin (salon prasowy) Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
Jana Pawła II 37a Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
Chopina 1 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
Bankowy , stacja metra ratusz 2 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
Krakowskie Przedmieście 66 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
Nowogrodzka 1/3 5 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
Niepodelgłości 19/11 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-18.00,
so 07.00-13.00
ul. Marszałkowska 84 / Żurawia Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-19:00
soboty 08:00-14:00
Al.Jerozolimskie 51 /Pankiewicza Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 08:00-18:00
soboty 08:00-14:00
Marszałkowska 81 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt, 7.00-19.00,
so 08.00 - 13.00
Krucza 36 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
Górskiego/Tuwima 4 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00,
so. -,
ndz -
Myśliwiecka 3/5/7 Polskie Radi Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00,
so. -, ndz -
ul. Emili Plater Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 08:00-18:00
soboty 08:00-14:00
Sienkiewicza 12 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
al. Solidarności/Jana Pawła II Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
Al.Jerozolimskie 4 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Pl. Na Rozdrożu paw. 9 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-18:00
soboty 08:00-14:00
ul. Szwoleżerów / sklep PINEZKA/ 79 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-19:00
soboty 08:00-14:00
ul. Górnośląska 27 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 08:00-18:00
soboty 08:00-14:00
Tamka 31 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-18.00
Leszczyńska 4 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 06.00-15.00, ndz -
Marszałkowska 82 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
al. Jana Pawła II /śliska Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
Al. Marsz. Józefa Piłsudskiego 95 Śródmieście pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-18:00
soboty 08:00-14:00
Tarchomin
Adres Dzielnica Czynne
ul. Radzymińska 197/1 Tarchomin pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 08:00-18:00
soboty 08:00-14:00
Suwalska 38/33 Tarchomin pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-20.00,
so 07.00-20.00
Targówek
Adres Dzielnica Czynne
Janinówka 7 Targówek pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Rembielińska 6A Targówek pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-18.00,
so 7.00-13.00
Bazyliańska 18 Targówek pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-18.00,
so 6.00-15.00
Wincentego/Odrowąża Targówek pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Skrajna 14 Targówek pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
ul. Osiedlowa 1A Targówek pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 6.00-19.00,
sobota 6.00-15.00
Kondratowicza/Malborska /Przystanek/ Targówek pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 8.00-15.00,
ndz 8.00-15.00
Blokowa 23 B Targówek pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 10.00-18.30,
so 10.00-13.00
Kondratowicza 4a Targówek pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 05.30-20.00,
so 06.00-18.00,
ndz 09.00-17.00
Wysockiego / Bazyliańska 22A Targówek pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 05.30-19.00,
so 07.00-15.00,
ndz 08.00-14.00
Chodecka / Łojewska Targówek pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Wysockiego 2 Targówek pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 06.00-15.00
Trocka 8 Paw. 69 Targówek pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 7.00-19.00,
so 7.00-15.00
Chodecka 4 Targówek pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
ul. Wysockiego 3 Targówek pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-18:00
soboty 08:00-14:00
Radzymińska/Młodzieńcza Targówek pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Mokra 33 Targówek pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 07.00-13.00,
ndz 09.00-13.00
Trocka 8 paw.135 Targówek pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-18.00,
so 07.00-15.00
Samarytanka 1 Targówek pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-20.00,
so 06.00-16.00,
ndz 10.00-16.00
Radzymińska róg Łodygowej Targówek pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 06.00-16.00
Kondratowicza 27B Targówek pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-18.00,
so 07.00-14.00
Suwalska 11 Targówek pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 08.00-19.00,
so 08.00-13.00
Krasnobrodzka 11 Targówek pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.30,
so 07.00-15.30
Rembielińska 10 Targówek pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-22.00,
so 07.00-21.00,
ndz 08.00-21.00
Bolesławicka 12 Targówek pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 09.00-18.00,
so 08.00-14.00
Wincentego 83 Targówek pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 08.00-16.00 ,
so 08.00-15.00 ,
ndz 08.00-15.00
Łojewska 11 Targówek pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 07.00-16.00,
ndz 09.00-16.00
Rembielińska 20 Targówek pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 08.00-18.00
Łabiszyńska 21 Targówek pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 08.00-18.00
Wincentego 28 Targówek pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 08.00-18.00
Bazyliańska 24 Targówek pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 09-14.00
Łabiszyńska 10 Targówek pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 05.30-19.30
so 05.30.15.30
Korzona (Invest Bank) 111 Targówek pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 09.00-18.00
so 09.00-14.00
Łabiszyńska (pawilon przy Biedro Targówek pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
so 07.00-14.00
Kondratowicza 2 Targówek pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-18.00,
so. -, ndz -
Kondratowicza 39A Targówek pn-pt 10.00-18.00
pn-so 05.30-20.00,
ndz 08.00-16.00
ul. Remiszewska 1/8 B-u Targówek pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-19:00
soboty 08:00-14:00
ul. Kondratowicza 8 A Targówek pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-19:00
soboty 08:00-14:00
Kondratowicza 37 Targówek pn-pt 10.00-18.00
pn-so 06.00-19.00
ul. Prałatowska 4 Targówek pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 08:00-18:00
soboty 08:00-14:00
św. Wincentego 87 Targówek pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 06.00-15.00,
ndz -
Tłuszcz
Adres Dzielnica Czynne
Kościuszki/Kopernika Tłuszcz pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.30-18.00,
so 06.30-18.00
Ursus
Adres Dzielnica Czynne
Stacja Warszawa Ursus Ursus pn-pt 10.00-18.00
24H
Obrońców Helu 3 Ursus pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Warszawska 40 Ursus pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-20.00,
so 06.00-14.00,
ndz 09.00-14.00
ul. Konińska 5 / Sławka Ursus pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-19:00
Zagłoby 25 Ursus pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 06.00-15.00
Michałowicza 57 Ursus pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-20.00,
so 6.00-14.00,
ndz 8.00-14.00
Keniga 4 Ursus pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-14.00
Dzieci Warszawy / Skoroszewski Ursus pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 7.00-20.00,
so 7.00-15.00
Pl. Wolności 1 ursus pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 06.00-15.00,
ndz -
ul. Sosnkowskiego 10 Ursus pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 08:00-18:00
soboty 08:00-14:00
ul. Kościuszki 41 a Ursus pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-18:00
soboty 08:00-14:00
Bodycha 112 Ursus pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.40-21.30,
so 06.30-21.30,
ndz 09.00-17.00
Jagiełły 22 Ursus pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 05.30-20.00,
so 07.00-17.00
Skoroszewska 1B Ursus pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-18.30,
so 06.00-15.00,
ndz brak
Warszawska 27 Ursus pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-18.00
Kolorowa 19 139 Ursus pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00 - 18.30,
so 07.00 - 14.00,
ndz -
Kościuszki/Cierlica ursus pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
so 07.00-14.00
ul. Magiczna 18 Ursus pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 08:00-18:00
soboty 08:00-14:00
ul. Sławka/Konińska Ursus pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 08:00-18:00
soboty 08:00-14:00
Orląt Lwowskich 42 Ursus pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
Rakietników 50 ursus pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 08.00-19.00,
so 08.00-13.00
ul. Kościuszki 7 Ursus pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 08:00-18:00
soboty 08:00-14:00
Wojciechowskiego Ursus pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
Bohaterów W-wy/1-Maja Ursus pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
ul. Warszawska 27 Ursus pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-18:00
soboty 08:00-14:00
Traktorzystów (PKP) Ursus pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
Ursynów
Adres Dzielnica Czynne
Puszczyka 7 Ursynów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00,
so. -,
ndz -
Nowoursynowska 166 Ursynów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Małej Łąki 21 Ursynów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Teligi 2 Ursynów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 06.00-15.00,
ndz -
Metro Ursynów str. pd Ursynów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-20.30,
so 7.00-17.30,
ndz 8.00-16.00
Magellana 11 Ursynów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 07.00-14.00
Romera 4a Ursynów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.30-19.00,
so 6.30-13.00
Szolc-Rogozińskiego 3 Ursynów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-20.00,
so 06.00-14.00
Pileckiego / Ciszewskiego Ursynów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 05.00-19.00,
so 05.00-13.00
Rosoła / Mandarynki Ursynów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 5.30-19.00,
so 5.30-13.00
Rosoła / Pietraszewicza Ursynów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 05.00-19.00,
so 05.00-15.00,
Związku Walki Młodych 11 Ursynów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 7.00-19.00,
so 7.00-15.00
Żabińskiego 16 Ursynów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
so 07.00-14.00
Dereniowa 6 Ursynów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 7.00-19.00,
so 7.00-15.00,
ndz 10.00-14.00
Wąwozowa 18 Ursynów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 7.00-15.00,
ndz 9.00-14.00
Belgradzka / Lanciego Ursynów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00
so 07.00-12.00
Wąwozowa 4 Ursynów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 06.00-15.00,
ndz -
Meander 22 1 Ursynów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-22.00,
so 06.00-22.00,
ndz 09.00-16.00
Lachmana 1 27 Ursynów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 7.00-19.0,
so 07.00-13.00
Meander 3 Kiosk Ursynów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt, 06.00-19.00
so 07.00-14.00
Dunikowskiego 3 Ursynów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
ul. Rosoła/Nugat kiosk Ursynów pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-18:00
soboty 08:00-14:00
Wąwozowa/KEN Ursynów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-20.00,
so 07.00-15.00,
ndz 09.00-15.00
Al. KEN 36A Ursynów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-20.00,
so 07.00-15.00
Romera/Surowieckiego Ursynów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 05.30-18.00
so, 06.00-13.00
Koński Jar 1 kiosk Ursynów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-20.00,
so 06.00-17.00,
ndz 07.00-16.00
Al.Ken/Belgradzka Ursynów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 07.00-13.00
Al.KEN 36 39 Ursynów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 10.00-21.00,
so 10.00-21.00,
ndz 10.00-20.00
Krasnowolska/Kądziołeczki 69 Ursynów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-22.00,
so 06.00-22.00,
ndz 06.00-22.00
Wąwozowa 36 paw. 82 Ursynów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00,
so 07.00-15.00
Rosoła 46 Ursynów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 07.00-13.00
Metro Stokłosy Ursynów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-20.00,
so 08.00-19.00,
ndz 08.00-14.00
Małcużyńskiego/ Belgradzka Ursynów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-18.00,
so 08.00-14.00
AL. KEN (Tesco) 14 Ursynów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 08.00-18.00
Kazury 8 Ursynów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 08.00-18.00
Metro Imielin Ursynów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-18.00
Puszczyka 18 47 Ursynów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-18.00
ul. Warszawska 49 Ursynów pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 08:00-18:00
soboty 08:00-14:00
Dybowskiego 7 Ursynów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
so 07.00-14.00
ndz 09.00-14.00
Al. K.E.N. 90/ W-01 Ursynów pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 08:00-18:00
soboty 08:00-14:00
ul. Obrońców Helu 3 Ursynów pn-pt 10.00-18.00
Metro Kabaty Ursynów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
Metro Natolin Ursynów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
Metro Ursynów Ursynów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
J.Wasilkowskiego 12 Ursynów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
Małej łaki 4 Ursynów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 17.00-24.00,
so 17.20
Raabego 11 Ursynów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 06.00-15.00
ul. K.E.N. / Ciszewskiego Ursynów pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-19:00
soboty 08:00-15:00
ul. Leonida Teligi 2 Ursynów pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-19:00
soboty 08:00-14:00
ul. Kazury 14 Ursynów pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 06:00-19:00
soboty 07:00-14:00
Wawer
Adres Dzielnica Czynne
Izbicka 5 Wawer pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Korkowa 157 Wawer pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 08.00-18.00
Korkowa 96 Wawer pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 5.15- 19.00,
so 5.30-15.00,
ndz 8.00-14.00
ul.Kajki 86 Wawer pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-19:00
soboty 08:00-14:00
Korkowa/ Łysakowska Wawer pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 06.00-14.00
Dzieci Polskich 17 sklep nr 33 Wawer pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-22.30,
so 07.00-22.30,
ndz 07.00-22.30
Walcownicza 14 paw.3 Wawer pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-17.00,
so 07.00-14.00
Przewodowa 129 Wawer pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.30-20.30 ,
so 06.30-20.30 ,
ndz
Zwoleńska 133 Wawer pn-pt 10.00-18.00
pn-so 07.00-20.00,
ndz 09.00-19.00
Trakt Lubelski 331 Wawer pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-22.00
so 06.00-22.00
ndz 09.00-19.00
ul. Floriana (sklep Jagodowo) 2/10 Wawer pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-19:00
soboty 08:00-14:00
ul. Walcownicza 14 Wawer pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 08:00-18:00
soboty 08:00-14:00
ul. Walcownicza 14 Wawer pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-18:00
soboty 08:00-14:00
Wesoła
Adres Dzielnica Czynne
Plac Wojska Polskiego 25 Wesoła pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 08.00-18.00
ul. Sienkiewicza 27 lok.1 Wesoła pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 08:00-18:00
soboty 08:00-14:00
Pl. Wojska Polskiego 114 Wesoła pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 08:00-18:00
soboty 08:00-14:00
Al. Józefa Piłsudskiego 129 A Wesoła pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-18:00
soboty 08:00-14:00
ul. Piłsudskiego 3 Wesoła pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-18:00
soboty 08:00-14:00
ul. Broniewskiego 55 Wesoła pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 08:00-18:00
soboty 08:00-14:00
Wieliszew
Adres Dzielnica Czynne
600-LECIA 33A Wieliszew pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
so 07.00-14.00
ndz 09.00-14.00
Wilanów
Adres Dzielnica Czynne
Wiertnicza - pętla MZA Wilanów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 5.30-19.00,
so 5.30-15.00
Potockiego 4 Wilanów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Włochy
Adres Dzielnica Czynne
Al. Krakowska Włochy pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 05.30-19.00,
so - ndz 07.00-17.00
1-go Sierpnia / Al. Krakow 46 Włochy pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-20.00,
so 07.00-18.00,
ndz 09.00-15.00
ul. Globusowa 21 Włochy pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 08:00-18:00
soboty 08:00-14:00
Kleszczowa 2 Włochy pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-2.00,
so 06.00-02.00,
ndz 06.00-02.00
Popularna 31 Włochy pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
so 07.00-14.00
ndz 09.00-14.00
Bolesława Chrobrego 2 Włochy pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 05.30-19.30,
so. 05.30-15.30,
ndz 05.30-15.30
Jutrzenki 156 Włochy pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 09.00-21.00
so 09.00-22.00
ndz 09.00-20.00
Krańcowa 50 Włochy pn-pt 10.00-18.00
s
ul. Radarowa 4 B Włochy pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-19:00
soboty 08:00-14:00
Obrońców Pokoju 8 Włochy pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
Potrzebna 26 Włochy pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
Marywilska 44B Włochy pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
Chrobrego (Stacja PKP) Włochy pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
Krakowska 239 Włochy pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Radarowa 4 Włochy pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00,
so. -, ndz -
Wola
Adres Dzielnica Czynne
Obozowa / Dahlberga Wola pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Obozowa / Ciołka Wola pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-14.00
Jana Kazimierza 31/33 Wola pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-18.30,
so 6.00-14.00
Al. Solidarności /Andersa Wola pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-19:00
soboty 08:00-14:00
Żelazna / Al. Solidarności Wola pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Kasprzaka / Skierniewicka Wola pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Górczewska 89/ Elekcyjna Wola pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Wolska / Młynarska Paw. 15 Pod Wola pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-18.00,
so 6.00-14.00
Żelazna 40 Wola pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00,
so 07.00-15.00
Górczewska/Krępowieckiego Wola pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 05.00-20.00,
so 06.00-20.00,
ndz 08.00-19.00
Górczewska 88 Wola pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-20.00,
so 08.00-14.00,
ndz 08.00-14.00
Anielewicza 36 Wola pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.30-18.30,
so 08.00-17.00
Wolska CH Fort Wola Wola pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-20.00,
so 8.00-18.00
Tyszkiewicza 14/24 Wola pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-20.00,
so 06.00-15.00,
ndz 09.00-15.00
Karolkowa 17/19 Wola pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 09.00-21.00,
so 09.00-21.00,
ndz 09.00-15.00
Al. Jana Pawła II / Anielewicz Wola pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Al. Solidarności/Jana Pawła II Wola pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-18.00
Płocka 43 Wola pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-18.00,
so 7.00-13.00
Górczewska 97 Wola pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 7.00-19.00,
so 8.00-14.00
Okopowa 16a Wola pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-20.00,
so 6.00-15.00,
ndz 9.00-15.00
Wolska / Młynarska (paw. 18) Wola pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 7.00-19.00,
so 7.00-16.00,
ndz 9.00-15.00
Prosta 69 Wola pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 08.00-17.00
Kolejowa 7 Wola pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-18.00,
so 06.00-15.00
ul. Kolejowa 1 Wola pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-18:00
soboty 08:00-14:00
Płocka/Wolska Wola pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Wronia 23 Wola pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 7.00-17.00
Anielewicza/Zamenhofa Wola pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
ul. Żelazna 30 Wola pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-18:00
soboty 08:00-14:00
Górczewska 124 Wola pn-pt 10.00-18.00
pn-so 10.00-21.00,
ndz 9.00-20.00
Młynarska 5 Wola pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
al. Solidarności Wola pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
ul. Płocka 20 Wola pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-19:00
soboty 08:00-14:00
Karolkowa/Żytnia Wola pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-18.00
Górczewska 18 20 Wola pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-20.00,
so 07.00-20.00,
ndz 09.00-16.00
ul. Jana Pawła II 80 9 wola pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-19:00
soboty 08:00-14:00
Kasprzaka/Brylowska Wola pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Górczewska 20 Wola pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-20.00,
so 07.00-15.00,
ndz 08.00-13.00
Połczyńska 21A Wola pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 05.00-20.00,
so 05.00-15.00
Smocza/Anielewicza Wola pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Łucka 15 Wola pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-22.00,
so 07.00-22.00,
ndz 08.00-22.00
Szymczaka 3 Wola pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 06.00-15.00
Góralska 5 Wola pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-20.00,
so 06.00-18.00,
ndz 10.00-16.00
Deotymy/Brożka Wola pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-18.00,
so 07.00-14.00,
ndz 08.00-15.00
Krępowieckiego/ Górczewska kiosk Wola pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-20.00,
so 06.00-20.00
Żelazna 58/62 Wola pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-22.00,
so 07.00-22.00,
ndz 08.00-22.00
Górczewska/ Konarskiego Wola pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-20.00,
so 06.00-18.00
Wolska 50A kiosk Wola pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 09.00-18.00,
so 08.30-14.00
Górczewska 228 A 7 Wola pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 08.00-21.00,
so 08.00-21.00,
ndz 09.00-17.00
Krochmalna 3 Wola pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so. 07.00-17.00,
ndz -
Kiosk / Ciołka 19 25 Wola pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 08.00-18.00
Kasprzaka 17 kiosk Wola pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 08.00-18.00
Sklep / Giełdowa 4A paw.U5 Wola pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 08.00-18.00
Żelazna 69A 11 Wola pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
so 07.00-14.00
Olbrachta 58 Wola pn-pt 10.00-18.00
pn-pt. 06.00-19.00,
so 07.00-14.00
ul. Korkowa 153/157 Wola pn-pt 10.00-18.00
pn-pt. 06.00-21.00
so 07.00-21.00 ndz 08.00-21.00
ul. Górczewska 228/6 Wola pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 08:00-18:00
soboty 08:00-14:00
Pereca 13/19 wola pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-21.00
so 07.00-21.00
ndz 09.00-21.00
Górczewska 97 sklep nr 103 wola pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
so 07.00-14.00
ndz 09.00-14.00
Al. Jana Pawła II lok . 27 Wola pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 05.30-19.30,
so. 05.30-15.30,
ndz 05.30-15.30
Ożarowska 61 wola pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
so 07.00-14.00
Zawiszy 16 G wola pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-20.00,
so 08.00-15.00,
ndz 09.00-15.00
ul. Grzybowa 12 Wola pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 08:00-18:00
soboty 08:00-14:00
Al. Solidarności 104 wola pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-20.00,
so 07.00-19.00, ndz 10.00-17.00
Obozowa/Księcia Janusza wola pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 07.00-14.00
ul. Olbrachta 32/ 3 Wola pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-19:00
soboty 08:00-14:00
ul. Płocka 17/ 7 Wola pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 08:00-18:00
soboty 08:00-14:00
Al. Jerozolimskie /Jana Pawła II paw.77A Wola pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-19:00
soboty 08:00-14:00
Obozowa 63 65 Wola pn-pt 10.00-18.00
pn-so 06.00-19.00
Radziwie 7 Wola pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
Grzybowska 39 Wola pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
Chłodna 15 Wola pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-18.00
Górczewska 154a Wola pn-pt 10.00-18.00
24h
ul. Górczewska 17C Wola pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 08:00-18:00
soboty 08:00-14:00
Jana Pawła / Elektoralna Wola pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
Obozowa/Długomiła wola pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 06.00-15.00, ndz -
Al.Solidarności Wola pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-19:00
soboty 08:00-14:00
Prosta 70 Wola pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
ul. Kolejowa 3 Wola pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 08:00-18:00
soboty 08:00-14:00
Wola Prażmowska
Adres Dzielnica Czynne
Kolejowa 52 Wola Prażmowska pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 08.00-18.00
Wołomin
Adres Dzielnica Czynne
Legionów 2 Wołomin pn-pt 10.00-18.00
24H
St. Zagościniec Wołomin pn-pt 10.00-18.00
24H
St. Wołomin Słoneczna Wołomin pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 05.00-19.00,
so - ndz 06.00-17.00
Zalesie Górne
Adres Dzielnica Czynne
Pionierów PKP Zalesie Górne pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.20-18.15,
so - ndz 07.00-18.15
Pionierów (PKP) 1 Zalesie Górne pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00
Ząbki
Adres Dzielnica Czynne
Al. Jana Pawła II Ząbki pn-pt 10.00-18.00
24H
Batorego 2 Ząbki pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 08.00-19.00,
so 09.00-15.00
Wyszyńskiego 15 Ząbki pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 08.00-18.00
Ks. Skorupki 17/u1 Ząbki pn-pt 10.00-18.00
pn-so 06.00-19.00
Zielonka
Adres Dzielnica Czynne
St. Zielonka Zielonka pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 05.30-19.00,
so - ndz 07.00-17.00
Stacja PKP Kobyłka Ossów Zielonka pn-pt 10.00-18.00
pn-ndz05.00-21.00
ul. Kolejową 3 Zielonka pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 08.00-19.00,
so 08.00-13.00
Żoliborz
Adres Dzielnica Czynne
Stacja Warszawa Gdańska Żoliborz pn-pt 10.00-18.00
24H
Broniewskiego 9 Żoliborz pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Dantego 7 Żoliborz pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Mickiewicza/Potocka Żoliborz pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Al. Jana Pawła II (CH Arkadia) Żoliborz pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 9.00-21.00,
so 9.00-21.00
Słowackiego / Potocka Żoliborz pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Elbląska 67 Żoliborz pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-20.00,
so 07.00-15.00
Krasińskiego 10 Żoliborz pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 06.00-15.00
Krasińskiego 11 Żoliborz pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
Metro Plac Wilsona Żoliborz pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-22.00,
so 6.00-22.00, ndz 9.00-20.00
Słowackiego 45 paw. 11 Żoliborz pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-18.00,
so 07.00-14.00, ndz 08.00-13.00
ul. Elbląska 61 Żoliborz pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 08:00-18:00
soboty 08:00-14:00
ul. Kondratowicza Żoliborz pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-18:00
soboty 08:00-14:00
Szamocka (ZUS) 3 5 Żoliborz pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 7.00-16.30
Powązkowska 70B Żoliborz pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 05.00-19.00,
so 05.00-14.00,
ndz 08.00-14.00
Słowackiego 27 33 Żoliborz pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 06.00-15.00,
ndz 10.00-15.00
Elbląska 37 Żoliborz pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-19.00,
so 06.00-15.00
ul. Przy Agorze (sklep Art. Przem 24 Żoliborz pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 08:00-18:00
soboty 08:00-14:00
ul. Reymonta / Kochanowskiego Żoliborz pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 08:00-18:00
soboty 08:00-14:00
metro słodowiec Żoliborz pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-22.00,
so 8.00-17.00,
ndz 10.00-14.00
ul. Wrocławska 3 Żoliborz pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-19:00
soboty 08:00-14:00
ul. Kasprowicza róg ul. Oczapowskieg Żoliborz pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 08:00-18:00
soboty 08:00-14:00
Pl.Inwalidów Żoliborz pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 07.00-19.00
Al.Wojska Polskiego/Felińskieg o Żoliborz pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 08:00-18:00
soboty 08:00-14:00
ul.Słomińskiego Dw. Gdański 6 B 39 Żoliborz pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 6.00-19.00,
so 6.00-15.00
ul. Słowackiego / bazarek HALTAR/ 45 Żoliborz pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 08:00-18:00
soboty 08:00-14:00
ul. Radiowa/Wrocławska Żoliborz pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-19:00
soboty 08:00-14:00
ul. Żeromskiego 17 B Żoliborz pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-18:00
soboty 08:00-14:00
ul. Broniewskiego 50 Żoliborz pn-pt 10.00-18.00
pon-pt 07:00-20:00
soboty 08:00-15:00
Żyrardów
Adres Dzielnica Czynne
Pl. Piłlsudskiego 1 (PKP) Żyrardów pn-pt 10.00-18.00
pn-pt 06.00-20.00 ,
so 07.00-16.00 ,
ndz 15.00-18.00
© 2004 Strefa Karty Miejskiejprojekt i realizacja adv.pl